Trebitsch Czech Single Malt Whisky

Whisky z našich luhů a hájů
joy
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2785
Registrován: 27 úno 2014, 17:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Trebitsch Czech Single Malt Whisky

Příspěvek od joy »

No, ja mel nekolik vzorku od kamose a potom jeste nekde a osobne za sebe musim rict, ze to proste chutna jako blend, mozna i nektere levne blendy by to trumfly.

Odesláno z mého SM-A310F pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Petr KomáreK
Znalec
Znalec
Příspěvky: 668
Registrován: 15 črc 2019, 22:25
Bydliště: praha - východ
Kontaktovat uživatele:

Re: Trebitsch Czech Single Malt Whisky

Příspěvek od Petr KomáreK »

mě hlavně překvapila ta změna v láhvi
něco podobného jsem potkal i u staré myslivecké reserve 4yo (což není whisky)
u pár láhví, kde už bylo málo a zapomněl jsem na ně (většinou levný blendy), se stalo, že to bylo řídké, vyčichlé, prostě jak když nechám whisky ve skleničce přes noc
ale třeba starej benriach, co tu mám skoro 20 let, nebyl dobrý pití ani tehdy a není ani teď, ale furt není takhle zničenej

chápu, že jsou vína archivní a vína určené rovnou k pití, ty první se zlepší časem, ty druhé časem zhorší
u destilátů tohle tolik nechápu
chování jak u mého pokusu udělat whisky z vodky a extraktu (tresti), první den "dobrý" (dobrý to nebylo, ale tak nějak to alespoň vonělo), po měsíci umělá hmota

u Gold Cocku 10yo mi zmizely po roce švestky
bude za 2 roky taky zcela v háji?

u 8yo taky skoro zmizely švestky (bylo jich tam míň než u 10y), ale po dvou letech je whisky stále ok
Naposledy upravil(a) Petr KomáreK dne 13 led 2021, 12:16, celkem upraveno 1 x.
Petr KomáreK
Whiskyonline.cz
http://www.whiskyonline.cz
moje whisky na možnou výměnu: http://pkomarek.cz/whisky/000.html
Mirek Motyčka
New-make
New-make
Příspěvky: 102
Registrován: 10 lis 2015, 08:41

Re: Trebitsch Czech Single Malt Whisky

Příspěvek od Mirek Motyčka »

Není na tom vůbec nic divného, je potřeba si uvědomit, že to, co je v lahvi se skládá primárně z alkoholu a vody. Nosičem většiny senzorických vlastností je alkoholová složka. Která je současně daleko těkavější než voda, tedy odpařuje se rychleji než voda. Odparu zabraňuje hermetické uzavření, je tedy možné, že na uvedených lahvích mohou být slaběji těsnící uzávěry. Další věc je, že ve chvíli, kdy lahev otevřu a odpiju z ní, tak změním poměr alkoholu, vody a vzduchu a tím i prostředí ve kterém aromatické i další látky vázané na alkohol existují a tím mohu urychlit jejich odpařování. Upřímně, je fyzikálně/chemicky vyloučené, že by rozpitá láhev něčeho čistě přírodního zůstala například rok naprosto totožná... z výše uvedených důvodů.
Uživatelský avatar
Petr KomáreK
Znalec
Znalec
Příspěvky: 668
Registrován: 15 črc 2019, 22:25
Bydliště: praha - východ
Kontaktovat uživatele:

Re: Trebitsch Czech Single Malt Whisky

Příspěvek od Petr KomáreK »

Ani neotevřená láhev nemusí být po nějaké době zcela totožná z původní
ostatně ví se, že některé láhve po otevření, upití a pak chvíli ponechání se zlepší
ale tyhle se mi změnily fakt výrazně a to k horšímu
láhve si myslím, že těsní přijatelně

ona se ta změna těžko posuzuje
člověk má k dispozici jen svoje staré poznámky
např u první změny Taliskeru jsem si myslel, že jsem jen napsal jinak, až když jsem je porovnal vedle sebe, tak jsem zjistil, že na pohled jsou podobné, ale vývoj a profil mají jiný
a nebo to taky může být jeho změnou v láhvi
ale aktuální poznámky se v základu shodují s těmi starými

podobně jako v příspěvku zmíněný GC
i teď v 10y švestky najdu (právě jsem byl zkusit), ale musím je hledat, předtím tam byly sami i když jsem je nehledal (a moc)
nemyslím si, že by láhev špatně těsnila

chápu, že nositelem senzorických vlastností je alkohol a ten, že těká
když nechám panáka stát přes noc, tak v něm alkohol stále bude (předpokládám), ale aroma a chuť budou z větší části pryč
přesněji zmizí ty zajímavé části a zůstanou ty horší :)
a to už je něco, co úplně nechápu

nechce se mi u Trebitsche brouzdat do úvah, že kvalitní whisky i po pár letech v lehce načaté láhvi si udrží většinu podstatných senzorických vlastností, kdežto nekvalitní ne
páč bych riskoval odpověď - protože Trebitsch
Petr KomáreK
Whiskyonline.cz
http://www.whiskyonline.cz
moje whisky na možnou výměnu: http://pkomarek.cz/whisky/000.html
Uživatelský avatar
Kobalt
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2009
Registrován: 14 led 2015, 16:53
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Trebitsch Czech Single Malt Whisky

Příspěvek od Kobalt »

https://officers-lounge.cz/velke-trebic ... vnani-1-2/
podmínky:Trebitsch srovnání
Aroma:Slabší, lehká obilnost a zemitost, nestařený destilát, stopy sladkosti, banány, zkvašené ovoce, brambory a umělost, chladivost, spíš nijaké.
Chuť: Obilnost a ovoce, příjemně měkká, není sladká, neznatelné dřevo, náznaky čokolády a banánů, zemitost.
Dozvuk:Jemný, to samé co bylo v chuti a zmizí, obilnost a zemitost, nezralé banány.
Shrnutí: Nic extra špatného, nic dobrého, pít se dá a to je vše, zbytečné a předražené.
"Why is that people like you always think you're more ruthless than people like me?"
Odpovědět