Coloma 15 yo

Odpovědět
Kobalt
Znalec
Znalec

Coloma 15 yo

Příspěvek od Kobalt » 12 zář 2019, 09:52

coloma-15-year-old-rum.jpg
Vyráběn z melasy z 2 druhů cukrové třtiny, 15 let zrání v sudech po bourbonu, finish až 6 měsíců v sudech po kávovém likéru.
Alkohol:40 %
Původ:Kolumbie
Příležitost:RumFest 2019
Aroma:Trošku smrádek, stopy "acetonu" - Jamajka?, med, stopy ovoce, kokosová čokoláda, trochu sušší.
Chuť:Jemná, nasládlá, docela hutná, spíše zatuchlá, stopy ovoce, trochu zasmrádlá, příjemná.
Dozvuk:Hodně ovoce, kokosová čokoláda, trošku zvláštní pachuť.
Shrnutí:Zajímavý rum. Podle vůně jsem hádal Jamajku, to jsem byl vedle.
"Why is is that people like you always think you're more ruthless than people like me?"

Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Kontaktovat uživatele:

Re: Coloma 15 yo

Příspěvek od Hunter » 02 říj 2019, 07:48

Barva:
Alkohol:40 %
Původ:Kolumbie
RumRatings:https://www.rumratings.com/brands/6202-coloma-15-year
Aroma:Vůně je silná, hutná, do kůže a kakaa, se sladkostí mléčné čokolády, za tím pak i skořice a propolis. (89 b)
Chuť:V chuti ale překvapí svou suchostí, krémovou dřevitostí. Propolis, hořká silná čokoláda, káva. (85 b)
Body:87
Shrnutí:Ochutnáno na další naší akci s josém, kdy jsme srovnávali 8 různých rumů, a tento skončil na pěkném třetím místě (Hunter 3, josé 2-3). V chuti suchý a kávový, to je celkem jasná vizitka nejednoho rumu z Kolumbie, zde se navíc projevilo dozrávání v sudu po kávovém likéru.
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Odpovědět