nejake problemy so strankou?

Máte-li náměty, poznámky či nápady k chodu fóra či si chcete jen tak pokecat, sem s tím.
Odpovědět
francekvlado
Abstinent
Abstinent

nejake problemy so strankou?

Příspěvek od francekvlado » 11 led 2020, 21:32

Ahojte chalani.
Nieco sa deje so strankou?
Uz dlshsiu dobu neviem na telefone nacitat vasu stranku, na notebooku ano. Ked sa to aj podari, a chcem si pozriet seznam lahvi, nacita mi len kusok a potom sa to sekne. Dost spomalene su recenzie aj na notebooku. Posuvanie stranky, odozva na kliknutie atd. Predtym to tak nebolo.

S tym telefonom ma to dost hneva, pretoze dost som si to pozeraval, ked som nakupoval :D
Je to u mna, ci u Vas?
DIky a drzte sa.
Vlado

Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Kontaktovat uživatele:

Re: nejake problemy so strankou?

Příspěvek od Nethar » 11 led 2020, 21:59

Naše stránka, co nejde načíst, je tedy jenom seznam recenzí a seznam lahví, je to tak?
Na PC mi to funguje bez problému, na mobilu vůbec. Předpokládám, že je to kvůli velikosti. Musím to asi nějak přepsat, aby se to načítalo po částech, každé písmenko zvlášť něco takového, nevím, je to smutné, protože to ztratí svoje vyhledávací kouzlo. A taky to proženu validatorem a tak. Až bude čas.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

nidan
Profesionál
Profesionál

Příspěvek od nidan » 11 led 2020, 22:16

Já vím co s tím je !

francekvlado
Abstinent
Abstinent

Příspěvek od francekvlado » 11 led 2020, 23:11

Ano, len seznam lahvi a recenzi. ale len na mobile.
Na kompe ide, ale dost spomalene.
Je to tak nieco cez dva tyzdne. Predtym to nebol problem ani na mobile. Problem je, ze ked idem nakupovat, tak si notebook so sebou nenosim :D
Oki, drzim palce.

Nethar píše:
11 led 2020, 21:59
Naše stránka, co nejde načíst, je tedy jenom seznam recenzí a seznam lahví, je to tak?
Na PC mi to funguje bez problému, na mobilu vůbec. Předpokládám, že je to kvůli velikosti. Musím to asi nějak přepsat, aby se to načítalo po částech, každé písmenko zvlášť něco takového, nevím, je to smutné, protože to ztratí svoje vyhledávací kouzlo. A taky to proženu validatorem a tak. Až bude čas.

Odpovědět