Masterofmalt.com

Tipy na zajímavé obchody, zkušenosti s nimi, slevové akce, apod.
Shargard

Masterofmalt.com

Příspěvek od Shargard »

Poměrně často také využívám tohoto obchodu http://www.masterofmalt.com. V pondělí objdenám a pátek je doručeno. Široký výběr za slušné ceny. Týká se hlavně těch whisky, které jou u nás k nesehnání
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11789
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Masterofmalt.com

Příspěvek od Nethar »

Extra rychlé doručení a asi nejlepší zabalení, s jakým jsem se doposud setkal. Kromě obalení jednotlivých lahviček byla i samotná krabice s nimi uzavřena ve velmi pevném nafouknutém igelitu a s tím napevno vložena do velké krabice. Jednotlivé lahvičky (vzorky) mají hrdlo zalité ve vosku.
master01.jpg
master02.jpg
Marconi
New-make
New-make
Příspěvky: 85
Registrován: 12 zář 2011, 21:41
Bydliště: Sedlice

Re: Masterofmalt.com

Příspěvek od Marconi »

Koukal jsem na ty vzorky, docela se mi líbila ta první sada (hlavně kvůli Highland Park 25yo), ale bude tam asi drahé poštovné :cry: . Ale možná dám dohromady větší balíček, aby se to trochu vyplatilo. Jen by mě zajímalo, jak moc mění tu sadu, docela nerad bych o ten Highland Park přišel :) .
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11789
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Masterofmalt.com

Příspěvek od Nethar »

Poštovné je drahé jako "prase", omluvte můj výraz. Chce to opravdu vytvořit větší nákup, aby se to rozpočítalo. Mají tam nějaké sety, kde jsi asi našel právě ten Highland Park. Teoreticky ti asi nemusí přijít úplně to kompletní, co píšou, je to jenom jakási sada "na dané téma" a když něco už dojde, mohou nahradit něčím podobným ve stejné či vyšší ceně. Pokud chceš mít jistotu, musíš objednávat konkrétní vzorky po jednom, ale HP25 (Harry Potter, díl 25.) tam takhle zvlášť asi není.
Marconi
New-make
New-make
Příspěvky: 85
Registrován: 12 zář 2011, 21:41
Bydliště: Sedlice

Re: Masterofmalt.com

Příspěvek od Marconi »

Právě, že HP jsem tam samostatně nenašel a už delší dobu na něj mám pifku po zkušenosti s 18yo. Ale přece jen, za velkou flašku je to přes 3000, tak bych koštovačku přivítal. No, asi budu muset pošetřit :D .
Shargard

Re: Masterofmalt.com

Příspěvek od Shargard »

Dnes mi dorazila objednávka a mám pro vás jednu dobrou zprávu. Pokud někdy budete objednávat z master of malt nějakou lahev(e) stačí když vložíte tento nápis - JSMWS Sample do pole s názvem YOUR DELIVERY INSTRUCTIONS při objednávání a dostanete vzorek whisky zdarma. Já jsem objednal Bunnahabhain 12y a obdržel jsem tohle http://www.masterofmalt.com/whiskies/ba ... ld-whisky/. Takže další raritka na kterou se můžete těšit.
Uživatelský avatar
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 6759
Registrován: 07 bře 2011, 15:11
Bydliště: Okrouhlá (Schaiba bei Haida)

Re: Masterofmalt.com

Příspěvek od Hunter »

No tak to se pochlapili, jako vzorek zdarma zrovna takový parádní, Rare malts jsou většinou hodně drahé kusy, i běžná cena vzorku kolem 300,-Kč v přepočtu to dokazuje...
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Untappd profil
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11789
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Masterofmalt.com

Příspěvek od Nethar »

Poměrně ojedinělá možnost namíchat si svoji vlastní whisku byla spuštěna na masterofmalt: http://www.masterofmalt.com/blend-your-own-whisky/
Spíše je to taková hračka, protože člověk neví vlastně nic konkrétního, ale vypadá to pěkně.
Shargard

Re: Masterofmalt.com

Příspěvek od Shargard »

Jo už jsem na to koukal. Lze si objednat i blending kit, který obsahuje potřebné nástroje i whisky. No co vám budu povídat. Zaujalo mě to :D
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11789
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Masterofmalt.com

Příspěvek od Nethar »

Pár dalších ocenění pro tento obchod: http://www.masterofmalt.com/resources/n ... 8/web.html
Z vlastní opakované zkušenosti mohu říci, že si pochvalu zaslouží. Nejsou sice nejlevnější, ale šířka služeb, kvalita balení, rychlost vyřizování, komunikace při dolaďování objednávky, vše je zde bezproblémové.
Odpovědět