Masterofmalt.com

Tipy na zajímavé obchody, zkušenosti s nimi, slevové akce, apod.
FOL_65

Re: Masterofmalt.com

Příspěvek od FOL_65 »

Nethar píše:MasterOfMalt nabízejí do Vánoc poštovné po Evropě zdarma pro velké nákupy. České republiky se to týká pro nákupy nad 299 liber, což je docela dost, ale když se spojí třeba dva lidi, už se to bohužel blíží běžnému nákupu :mrgreen:
https://www.masterofmalt.com/blog/post/ ... stmas.aspx
No neviem, či práve masterofmalt je ideálnym miestom na nakupovanie. Niektoré ceny sú privysoké v porovnaní s inými eshopmi.
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11788
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Masterofmalt.com

Příspěvek od Nethar »

To asi jo, oni i TheWhiskyExchange jsou hrozně drazí. Ale mají obrovskou nabídku a co je skladem to je skladem a všechny problémy řeší obratem v řádu desítek minut. Před lety se mi vyplatilo vzít u nich víc lahví než brát každou jinde a platit poštovný, dneska už to asi smysl nemá. Lákavé jsou u nich ty stovky či tisíce vzorků.
FOL_65

Re: Masterofmalt.com

Příspěvek od FOL_65 »

Mňa láka ochutnať blended whisky The One z Lakes Distillery. Aj na masterofmalt má vysoké hodnotenie. Mám 10-librový voucher ( :) ) a poštovné je iba niečo nad 5 libier Pozrite na stránku pálenice a kto chce, nech napíše, objednám viac kúskov :lol:
owarsharif
New-make
New-make
Příspěvky: 105
Registrován: 29 črc 2015, 19:09
Bydliště: Praha

Re: Masterofmalt.com

Příspěvek od owarsharif »

Zas nadruhou stranu, kdyz hledate neco specialniho, tak je tam ten obrovsky vyber a co jsem tak porovnaval s thewhiskyexchange, tak ceny tady jsou vetsinou nizsi. Komunikace je bezproblemova a baleni je, rekl bych, primo ukazkove.
FOL_65

Re: Masterofmalt.com

Příspěvek od FOL_65 »

Tak OK - ja by som kúpil Macallan - Ernie Button Masters of Photography Capsule Edition v cene €53.91. Ak sa ešte niekto pridá, možno to vyšplháme na tých 300 libier, aby sme neplatili poštovné :)
FOL_65

Re: Masterofmalt.com

Příspěvek od FOL_65 »

FOL_65 píše:Tak OK - ja by som kúpil Macallan - Ernie Button Masters of Photography Capsule Edition v cene €53.91. Ak sa ešte niekto pridá, možno to vyšplháme na tých 300 libier, aby sme neplatili poštovné :)
Skúste niečo vybrať, ja to všetko objednám, zaplatím, následne zabalím a odošlem na Vaše adresy :)
sandrider
Znalec
Znalec
Příspěvky: 658
Registrován: 04 zář 2011, 14:08

Re: Masterofmalt.com

Příspěvek od sandrider »

FOL_65 píše:
FOL_65 píše:Tak OK - ja by som kúpil Macallan - Ernie Button Masters of Photography Capsule Edition v cene €53.91. Ak sa ešte niekto pridá, možno to vyšplháme na tých 300 libier, aby sme neplatili poštovné :)
Skúste niečo vybrať, ja to všetko objednám, zaplatím, následne zabalím a odošlem na Vaše adresy :)
To je velmi šlechetná nabídka, díky Ježíšku :)
Seznam najdeš v PM ;)
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11788
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Masterofmalt.com

Příspěvek od Nethar »

Ty jo, to jsem si nevšimnul! Ale tak nějakou tu Broru a Port Ellen si taky nechám koupit :lol:
:occasion-xmas:
Uživatelský avatar
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 6759
Registrován: 07 bře 2011, 15:11
Bydliště: Okrouhlá (Schaiba bei Haida)

Re: Masterofmalt.com

Příspěvek od Hunter »

A já se nechám překvapit. Takového lidumila jsme tu ještě neměli! :-D
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Untappd profil
FOL_65

Re: Masterofmalt.com

Příspěvek od FOL_65 »

Hunter píše:A já se nechám překvapit. Takového lidumila jsme tu ještě neměli! :-D
Myslel som, že zaplatím a Vy potom zaplatíte mne - na ľudomila nie som až taký bohatý :) Presne v zmysle Netharovho "...když se spojí třeba dva lidi..."
Odpovědět