Prádlo distillery

Která nová whisky spatřila světlo světa nebo kterou novou jste si koupili vy, co se děje ve světě atd.
Odpovědět
Uživatelský avatar
nidan
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 5324
Registrován: 16 kvě 2016, 07:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Prádlo distillery

Příspěvek od nidan »

Kary85 píše: 04 led 2021, 15:17 ta Prádlo17 je prave jen ve freeshopech, nikde jinde zatim ne a dle toho , jak ty jednotlive prodejny TravelFree pomalu a po malych castech zasobuji,
tak ano, urcite jich je tech cca 200 ks. pro CZ
jak si můžeš být tak jistý ?
Kary85
Abstinent
Abstinent
Příspěvky: 3
Registrován: 22 lis 2020, 17:04
Bydliště: Prádlo

Re: Prádlo distillery

Příspěvek od Kary85 »

nidan píše: 04 led 2021, 15:24
Kary85 píše: 04 led 2021, 15:17 ta Prádlo17 je prave jen ve freeshopech, nikde jinde zatim ne a dle toho , jak ty jednotlive prodejny TravelFree pomalu a po malych castech zasobuji,
tak ano, urcite jich je tech cca 200 ks. pro CZ
jak si můžeš být tak jistý ?
dobre, tak to neni fakt, ale jen muj subjektivni nazor .
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11788
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Prádlo distillery

Příspěvek od Nethar »

bertoneli píše: 04 led 2021, 15:01 Myslíš tím, že ve freeshopu by to mohla být "fake" whisky?

Na druhou stranu na to, že jich mělo být pro ČR jen 200 (17 yo), je zvláštní, jak moc jich je ve freeshopech... :D
Myslím, že to není fake whisky, resp. že to není fake skutečného Hammerheadu 25 yo. Jen jsem se snažil vysvětlit cenový rozdíl, buď že existuje jen virtuálně, nebo že někdo to radši koupí dvakrát dráž než aby zjišťoval či dokázal zjistit kde a jak se to dá složitě koupit osobně jinde.
Mirek
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1428
Registrován: 06 dub 2011, 11:11
Bydliště: Slavkov u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Prádlo distillery

Příspěvek od Mirek »

Fake to není a než tady příště začnete házet zasvěcenými čísly a subjektivními názory, zkuste se trochu obtěžovat a zjistit si realitu. O tom v principu psal Nethar...pokud je někdo shnilej si zjistit realitu, tak radši zaplatí dvojnásobek.
A teď k té realitě: v Aši skladem 20 - 50 ks, což dle mých dlouholetých zkušeností znamená něco málo přes 20, na Folmavě 10 - 20 ks, tzn. cca 12, možná 13. Takže víc než 40 (ať to přeženu) jich nemaj. Tečka.
V každé organizaci je aspoň jedna osoba, která ví, o co jde. Tu je třeba najít a zastřelit.
bertoneli
Abstinent
Abstinent
Příspěvky: 8
Registrován: 02 led 2021, 13:02

Re: Prádlo distillery

Příspěvek od bertoneli »

Myslíte, že má cenu tuto whisky kupovat jako investici?
Uživatelský avatar
nidan
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 5324
Registrován: 16 kvě 2016, 07:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Prádlo distillery

Příspěvek od nidan »

rozhodně ano, kupte jich co nejvíc, za ty prachy je to fakt levný !
bertoneli
Abstinent
Abstinent
Příspěvky: 8
Registrován: 02 led 2021, 13:02

Re: Prádlo distillery

Příspěvek od bertoneli »

No, jen jsem se zeptal. Jsem oboru neznalý. Kolega v práci má pocit, že je to hrozně výhodný kauf (prý jedna paní povídala). Snažil jsem se ho odradit a říkal mu, ať zkusí nějaké recenze na netu. Pak jsem narazil na tyhle stránky a zkusil se zeptat odborníků. Asi chyba...
Uživatelský avatar
nidan
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 5324
Registrován: 16 kvě 2016, 07:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Prádlo distillery

Příspěvek od nidan »

a co si todle vlákno přečíst a udělat si názor sám?
bertoneli
Abstinent
Abstinent
Příspěvky: 8
Registrován: 02 led 2021, 13:02

Re: Prádlo distillery

Příspěvek od bertoneli »

Máš pravdu, čtení je tady spousta a zajímavého. Jen jsem se tím prostě nechtěl prokousávat a zkusil se hned zeptat. Je mi jasné, že spam není v oblibě. Každopádně jsem vděčný za každý poznatek a příjmu i konstruktivní kritiku ;) :D

No a teď bych mohl trochu potevřít oči kolegovi.
salam15
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 3108
Registrován: 20 říj 2011, 11:24

Re: Prádlo distillery

Příspěvek od salam15 »

V klidu, on Nidan zapomněl u příspěvku "Kupte toho hodně, je to levný" použít smajlík s blikajícím názvem sarkasmus ;)
Übermäßiger Alkoholgenuss schädigt Ihre Gesundheit.
Odpovědět