Alkobazar.cz

Odkazy za zajímavé stránky na internetu týkající se whisky
Odpovědět
Uživatelský avatar
Wladass
New-make
New-make
Příspěvky: 162
Registrován: 26 lis 2020, 11:41
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Alkobazar.cz

Příspěvek od Wladass »

Tak ty tady přepočítáváš hodnotu webu dle zisku a vzápětí řekneš, že to nemůžu přepočítávat na můj čas, který jsem nad tím strávil? WTF? :lol:

btw: jak dlouho myslíš, že jsem nad tím strávil? Jeden víkend? :D nene..
Píšu recenze rumů na Rumrecenze.cz. Zajímá mě značkový alkohol.
Uživatelský avatar
nidan
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 5324
Registrován: 16 kvě 2016, 07:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Alkobazar.cz

Příspěvek od nidan »

no jasný že když jako investor něco kupuju tak si snad spočítám za jak dlouho se mi investice vrátí ne? což jde jednoznačně proti tomu že ty si myslíš že jsi vytvořil kdo ví co...
jestli si myslíš že ti za todle dá někdo 200 k tak GL :lol: :lol: :lol:
možná nevím jak se dělá brand ale vím jistě že ty si žádný brand nestvořil, když to teď vypneš tak si na to za rok vzpomene opravdu minimum lidí a většina z nich jen v negativním slova smyslu...
sice je todle otevřené forum ale ty si tady děláš zdarma reklamičku a myslím že by bylo načase aby tě odtud admini vykopali stejně jako tě vykopali z FCB ;) :lol:
Uživatelský avatar
Wladass
New-make
New-make
Příspěvky: 162
Registrován: 26 lis 2020, 11:41
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Alkobazar.cz

Příspěvek od Wladass »

Jasně, takže protože ti došly argumenty a nesouhlasím s tvým názorem, tak mě chceš vyhazovat :) Hodně logický :)
Jsem domluvenej s Netharem, že to sem můžu dát.. Jinak bych si to sám od sebe nedovolil.
Píšu recenze rumů na Rumrecenze.cz. Zajímá mě značkový alkohol.
Uživatelský avatar
Petr KomáreK
Znalec
Znalec
Příspěvky: 668
Registrován: 15 črc 2019, 22:25
Bydliště: praha - východ
Kontaktovat uživatele:

Re: Alkobazar.cz

Příspěvek od Petr KomáreK »

asi nějak nechápu, co tu řešíte

nidane, ty se to chystáš koupit a připravuješ si půdu pro smlouvání (na jednom fóru to dost pomluvili, dej slevu)? :D

něco vytvořil, dal tomu přidanou hodnotu (nějak to funguje a lidi o tom vědí) a chce to prodat
proč ne se ziskem, když to někdo dá
ano, kupující si musí spočítat, zda se mu to vyplatí, to už je jen věc nabídky a poptávky
třeba to prodá za půl mega a vydělá
třeba to neprodá vůbec, protože to nikdo nebude chtít
třeba to prodá za 50k a bude rád

ale to dohadování jakou to má/nemá cenu mi připadá zcela zbytečné
Petr KomáreK
Whiskyonline.cz
http://www.whiskyonline.cz
moje whisky na možnou výměnu: http://pkomarek.cz/whisky/000.html
Uživatelský avatar
nidan
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 5324
Registrován: 16 kvě 2016, 07:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Alkobazar.cz

Příspěvek od nidan »

nechci nic takový koupit, podle mne je to zbytečná věc... to je max na přeprodávání žufánka, whisky přes to neprodáš jelikož tady není trh, když chceš něco prodat tak to musíš poslat na západ do aukce kde ti za to dají tržní cenu...tady si lidi myslí že mají doma zlatou krávu jelikož jsou z medií masírovaný jak whisky je investiční zlato...

jen jsme se pozastavil nad tím že když ti někdo nabídne 100k za takové bezcenné veledílo tak za mne dobrá cena :lol:
joy
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2785
Registrován: 27 úno 2014, 17:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Alkobazar.cz

Příspěvek od joy »

Jakoze s timto musim souhlasit s Nidanem, tohle se da naprogramovat za vikend, takze Nidane, ta sazba by byla mnohem vyssi.
Ale tahle vec neni jen Wladassova chyba, chyba je i v lidech, kteri ten alkohol uz kupuji s tim, ze na tom trhnou majlant a ku*vi trh. Wladass jen vyuzil tuhle chamtivost, naprogramoval jednoduchy web a vyuzil tak nejak diru na trhu. Muzem o tom polemizovat, jestli je ten web super, ci zda je to zgarb a jestli to ma tu cenu ci nema, jestlivty prodeje jsouvtakovy ci makovy, ale to je tak vsechno. Vsak uvidime, az to nekdo koupi, jak z toho bude ci nebude nadseny.

Odesláno z mého SM-A310F pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
nidan
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 5324
Registrován: 16 kvě 2016, 07:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Alkobazar.cz

Příspěvek od nidan »

Wladass je uplne stejnej jako ty lidi pro ktere to naprogramoval...
Wladass naprogramoval ten web aby jeko kamarádi měli kde prodávat žufánky protože na bazoši už to nejde tak dobře
Wladass naprogramoval pro své kamarády bota co skupoval u žufánka limitky ve velkém...jenže i u žufánka už skončil, nasranej martin kontroluje zakázky ručně...
Wladass je vychcanej člověk co nesdílí hodnoty této whisky komunity...



podnikám už 15 let a kdybych klientovi řekl že nabízím službu nebo produkt ale ať mi sám navrhne cenu tak bych určitě tak dlouho nepodnikal...
za své služby si stanovuju cenu sám a klientovi jí sdělím, ber nebo nech bejt...
nicméně todle vychcanství že něco mám, a dejte mi svou cenu a já se uráčeně rozhodnu je mi proti srsti...
Uživatelský avatar
Wladass
New-make
New-make
Příspěvky: 162
Registrován: 26 lis 2020, 11:41
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Alkobazar.cz

Příspěvek od Wladass »

To je analýza panečku :)
Žádný BOTy jsem neprogramoval a Alkobazar určitě není jediný web, který jsem kdy udělal. Takže hodnotit člověka podle jednoho projektu, no budiž..
Wladass je vychcanej člověk co nesdílí hodnoty této whisky komunity..
Na tohle jsi přišel jak? Na základě tohoto vlákna? Neurážej mě prosím, nebo to je ta hodnota této komunity?
Píšu recenze rumů na Rumrecenze.cz. Zajímá mě značkový alkohol.
Uživatelský avatar
nidan
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 5324
Registrován: 16 kvě 2016, 07:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Alkobazar.cz

Příspěvek od nidan »

no už mne osobně nebaví ti psát ... přeju ať to dobře prodáš protože pak dáš snad tady už pokoj ;)
Uživatelský avatar
tornado
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2445
Registrován: 21 zář 2016, 21:18
Bydliště: Praha

Re: Alkobazar.cz

Příspěvek od tornado »

Wladass píše: 14 led 2021, 16:00 To je analýza panečku :)
Žádný BOTy jsem neprogramoval a Alkobazar určitě není jediný web, který jsem kdy udělal. Takže hodnotit člověka podle jednoho projektu, no budiž..
Wladass je vychcanej člověk co nesdílí hodnoty této whisky komunity..
Na tohle jsi přišel jak? Na základě tohoto vlákna? Neurážej mě prosím, nebo to je ta hodnota této komunity?
Vrána k vráně sedá a tady tě nějak moc nechtěl, co? Stejně jako na absinthemafia. Tyto komunity, to je prostě trochu jiná "vodička" :lol:
Odpovědět