10 let whisky fóra - Láhev

Máte-li náměty, poznámky či nápady k chodu fóra či si chcete jen tak pokecat, sem s tím.
Odpovědět
nobynoblhoch
Znalec
Znalec
Příspěvky: 363
Registrován: 13 říj 2017, 10:57

Re: 10 let whisky fóra - Láhev

Příspěvek od nobynoblhoch »

A zmenšování lahví je klasická marketingová blbost...a někdo vykřikne bude jich víc a budou levnější...ani jedno není pravdou. Tohle už tady zkoušel Trebitch :doh: dopadl jak dopadl. Tolik limitek co má Jelinek nemají proslulé palírny a až tahle bublina praskne tak se pidi vesmír naší sběratelské kotliny bude divit
Uživatelský avatar
nidan
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 5324
Registrován: 16 kvě 2016, 07:32
Bydliště: České Budějovice

Re: 10 let whisky fóra - Láhev

Příspěvek od nidan »

co vim já tak je většina těch lahví zejména počátečních vypitá :) a dnešní lolitky se taky pijou ;)
Mirek Motyčka
New-make
New-make
Příspěvky: 102
Registrován: 10 lis 2015, 08:41

Re: 10 let whisky fóra - Láhev

Příspěvek od Mirek Motyčka »

nobynoblhoch píše: 03 srp 2022, 08:13 Mirku s veškerou úctou , to co píšeš je absolutní blbost. V mém širokém okolí jmeno Jelínek jako slivovice zrovna nerezonuje a důvody asi známe, vaše běžná produkce je děs a bída...posmivat se bošácké je při vašich budících dost out. Byznys máte nastaven na kosher a limitky,já to chápu a vydělávat se musí, ale tvrdit mi, že pulčák slivovice ma reálnou cenu litr? To zkoušejte na pražáky
Pavle, s veškerou úctou, pokud někdo v přímém srovnání vyhodnotí jako lepší bošáckou slivovici, než náš budík, tak nemá smysl pokračovat v diskusi - naše pohledy na svět se nemohou potkat a byla by to ztráta času na obou stranách. Kdo někdy byl v Trenčíně v té fabrice, tak musí mít jasno :lol:

Nicméně, pokud budeš mít zájem, jsem připraven se nad těmi vzorky potkat ve Vizovicích, nebo klidně v Brně a v klidu si to přechutnat a prostudovat.

A protože slivovice jako destilát má přinejmenším srovnatelnou cenu jako jakýkoli jiný destilát, tak pokud jsou na trhu whisky, rumy nebo snad dokonce vodky s podobnou cenou, tak tvrdit, že půlčák slivovice nemá reálnou cenu tisíc korun mi přijde jako čiročirá demagogie. Na čem ten názor stojí, nebo o co se opírá?
Odpovědět