10 let whisky fóra - Láhev

Máte-li náměty, poznámky či nápady k chodu fóra či si chcete jen tak pokecat, sem s tím.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kobalt
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2009
Registrován: 14 led 2015, 16:53
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: 10 let whisky fóra - Láhev

Příspěvek od Kobalt »

limitek sypou rozhodně hodně (ono ale půlka GC limitek je pro "soukromníky" - Black Stuff, Hulín, Klub, Fórum), koukal jsem že mají i nějaké slivovice, ročníkovky atd... Ale myslím si, že slivovice ze sudu po bílém víně, kde ještě chvilku byla česká single malt, tu ještě nebyla. Nehledě na to, že je to ta naše místní whisky. To není rádoby limitka, tohle je myslím regulérní limitka.
"Why is that people like you always think you're more ruthless than people like me?"
Uživatelský avatar
Martin2
Znalec
Znalec
Příspěvky: 340
Registrován: 26 úno 2021, 22:41
Bydliště: kousek od HK

Re: 10 let whisky fóra - Láhev

Příspěvek od Martin2 »

joy píše: 28 črc 2022, 06:25
nobynoblhoch píše:na alkobazaru to bude mít výrazný ůspěch, pro moraváka marketingová blbost ...chápu , že jelínci chtějí vydělávat ale těch rádoby limitek už sekají jak Baťa cvičky. :violin:
Nevim, proc markentingova blbost. Ja ji ochutnal a musim rict, ze byla skutecne dobra, ze ji ten sud dal ze sebe to nejlepsi.
No tak nevím přesně jak to bylo autorem myšleno ale "marketingová blbost pro moraváka" jsem pochopil a celkem mi dává smysl jako že tý slivky na moravě moc neprodaj protože tam "každej" má nejlíp tu svojí nejlepší a nad ní prostě není jak všichni moc dobře víme :handgestures-thumbupright:
Naposledy upravil(a) Martin2 dne 28 črc 2022, 22:04, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Wladass
New-make
New-make
Příspěvky: 162
Registrován: 26 lis 2020, 11:41
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: 10 let whisky fóra - Láhev

Příspěvek od Wladass »

nobynoblhoch píše: 27 črc 2022, 12:37 na alkobazaru to bude mít výrazný ůspěch, pro moraváka marketingová blbost ...chápu , že jelínci chtějí vydělávat ale těch rádoby limitek už sekají jak Baťa cvičky. :violin:
Už je tam :shock: :D
Píšu recenze rumů na Rumrecenze.cz. Zajímá mě značkový alkohol.
nobynoblhoch
Znalec
Znalec
Příspěvky: 363
Registrován: 13 říj 2017, 10:57

Re: 10 let whisky fóra - Láhev

Příspěvek od nobynoblhoch »

řekněme si to upřímně, tu cenu to nemá a může se to válet v sudu po čem chce, volume to má slabé a bohužel česká malost tuto značku dostává na roveň žufánka, kdy to každý ,,odborník,,sbírá na kšeft a málokdo to pije....a pokud někdo nemá přístup k domácí tak s klidným srdcem můžu doporučit Bošáckou slivovici z Lidlu 0,7 za cca 350.- volume 52 :violin:
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11789
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: 10 let whisky fóra - Láhev

Příspěvek od Nethar »

nobynoblhoch píše: 29 črc 2022, 10:55 řekněme si to upřímně, tu cenu to nemá
V tom je víc než jen materiální hodnota. Třeba flaška s podpisem někoho světoznámého může mít velkou cenu a na téhle slivovici jsme se prostřednictvím sudu podepsali tady všichni :mrgreen:
joy
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2785
Registrován: 27 úno 2014, 17:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 10 let whisky fóra - Láhev

Příspěvek od joy »

Tak o tom muzeme polemizovat, jestli to tu cenu ma ci nema. Je to vyprodano, takze si urcite % lidi nemysli, ze to tu hodnotu nema. Ted je otazkou, kolik z toho je flipperu, kolik lidi to ma do sbirky, kolik lidi ji vypije, atd. Zaruka dobre slivovice neni volume a to, ze je domaci, at uz to znamena cokoliv, Kuba Gottwald by mohl vypravet.
Uživatelský avatar
lalos
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1699
Registrován: 19 kvě 2015, 07:43
Bydliště: Zlín

Re: 10 let whisky fóra - Láhev

Příspěvek od lalos »

No on to Kuba Gottwald taky vypráví. Jak teď poslouchám ty jeho podcasty v řadě za sebou, tak sype myslím v každém :-)

Jinak ale já ji nestihl, tak kdyby měl někdo přebytečný vzorek nebo lahvinku.... :pray:
Instagram, Facebook, Whiskybase

Scotch, irish, japanese, american, indian and czech of course- Racism Freezone
Uživatelský avatar
tornado
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2445
Registrován: 21 zář 2016, 21:18
Bydliště: Praha

Re: 10 let whisky fóra - Láhev

Příspěvek od tornado »

lalos píše: 29 črc 2022, 14:36 No on to Kuba Gottwald taky vypráví. Jak teď poslouchám ty jeho podcasty v řadě za sebou, tak sype myslím v každém :-)

Jinak ale já ji nestihl, tak kdyby měl někdo přebytečný vzorek nebo lahvinku.... :pray:
Zvuk se mu sype skoro v každém podcastu. Měl by si koupit pořádný mikrofon :lol:
Jinak lahev mám, otvírat ji teď nebudu, ale do budoucna je vzorek možný ;)
salam15
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 3108
Registrován: 20 říj 2011, 11:24

Re: 10 let whisky fóra - Láhev

Příspěvek od salam15 »

Já to o prázdninách otevírat budu, tak vzorek dodám.
Übermäßiger Alkoholgenuss schädigt Ihre Gesundheit.
Mirek Motyčka
New-make
New-make
Příspěvky: 102
Registrován: 10 lis 2015, 08:41

Re: 10 let whisky fóra - Láhev

Příspěvek od Mirek Motyčka »

nobynoblhoch píše: 29 črc 2022, 10:55 řekněme si to upřímně, tu cenu to nemá a může se to válet v sudu po čem chce, volume to má slabé a bohužel česká malost tuto značku dostává na roveň žufánka, kdy to každý ,,odborník,,sbírá na kšeft a málokdo to pije....a pokud někdo nemá přístup k domácí tak s klidným srdcem můžu doporučit Bošáckou slivovici z Lidlu 0,7 za cca 350.- volume 52 :violin:
Řekněme si to upřímně, tu cenu, ale především hodnotu to má. Dokonce jsem bytostně přesvědčen, že to má hodnotu ještě vyšší. Například v ceně vstupních surovin je to daleko dražší než whisky...
Ale rozumím tomu, že někomu, kdo je ochoten pozřít Bošáckou jakože slivovici, snad proto, že má 52% alkoholu, za jakoukoli cenu, tomu to smysl dávat nebude. Já su moravák, budu moravák, a dělám tu slivovici takovou, abych s ní byl spokojený já. Pomůže-li to věci, rád si své moraváctví porovnám i s jinými moraváky :D
A mimochodem, jsem si jistý, že té slivovice je už teď nadpoloviční většina otevřená ;)
Odpovědět