10 let whisky fóra - Láhev

Máte-li náměty, poznámky či nápady k chodu fóra či si chcete jen tak pokecat, sem s tím.
Odpovědět
Mirek Motyčka
New-make
New-make
Příspěvky: 102
Registrován: 10 lis 2015, 08:41

Re: 10 let whisky fóra - Láhev

Příspěvek od Mirek Motyčka »

Martin2 píše: 01 srp 2022, 20:05 Prosím, prosím Plha se hlásí - můžu se zeptat úplně nezištně jako toho kdo je za tohle všechno zodpovědný proč půllitrovka? To aby ochutnalo víc lidí? Nebo jste chtěli nějakou čupr flašu a byla k mání ve sklárně jen 0,5l? Já když vidím někde menší láhev vždycky mi to začne šrotovat..
první důvod, chtěli jsme, aby to ochutnalo víc lidí... a už jsem na Morávce říkal, že dost možná v roce 2023 dospějeme do půllitrovek i u singlecasků GOLDCOCK
Uživatelský avatar
Wladass
New-make
New-make
Příspěvky: 162
Registrován: 26 lis 2020, 11:41
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: 10 let whisky fóra - Láhev

Příspěvek od Wladass »

K těm limitkám. Tak ona tomu taky nahrává situace, která ohledně alkoholu v ČR v současné době je.
Resp. se více začalo mluvit o investičním alkoholu, limitovaných edicích apod.
Vzniká spousta nových webů, které o tom píšou a každý si chce přihřát polívčičku.

A co si budeme.. Je to i fajn obchodní strategie. Limitované edice se prodají snadněji, než kdyby výrobce neudával počet vyrobených kusů. Takže po těchto lahvích najednou začínají skákat i ti, kteří si myslí, že na tom zbohatnout. A pak se ve finále může stát, že na lidi, kteří to pijí, se vůbec nedostane.
Píšu recenze rumů na Rumrecenze.cz. Zajímá mě značkový alkohol.
Uživatelský avatar
nidan
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 5324
Registrován: 16 kvě 2016, 07:32
Bydliště: České Budějovice

Re: 10 let whisky fóra - Láhev

Příspěvek od nidan »

mám pocit že jsi otočil ? :lol: to by si měl přečíst žufan :lol:
Uživatelský avatar
Wladass
New-make
New-make
Příspěvky: 162
Registrován: 26 lis 2020, 11:41
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: 10 let whisky fóra - Láhev

Příspěvek od Wladass »

nidan píše: 02 srp 2022, 10:09 mám pocit že jsi otočil ? :lol: to by si měl přečíst žufan :lol:
I tam se zakopala válečná sekera :alco32: Člověk stárne a dospívá :lol:
Píšu recenze rumů na Rumrecenze.cz. Zajímá mě značkový alkohol.
Uživatelský avatar
nidan
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 5324
Registrován: 16 kvě 2016, 07:32
Bydliště: České Budějovice

Re: 10 let whisky fóra - Láhev

Příspěvek od nidan »

no vida jak to jde :D
salam15
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 3108
Registrován: 20 říj 2011, 11:24

Re: 10 let whisky fóra - Láhev

Příspěvek od salam15 »

Často člověk i dozpívá :-)
Übermäßiger Alkoholgenuss schädigt Ihre Gesundheit.
Mirek Motyčka
New-make
New-make
Příspěvky: 102
Registrován: 10 lis 2015, 08:41

Re: 10 let whisky fóra - Láhev

Příspěvek od Mirek Motyčka »

nidan píše: 02 srp 2022, 10:09 mám pocit že jsi otočil ? :lol: to by si měl přečíst žufan :lol:
jak píšu, v řadě ohledů s ním nesouhlasím, a samozřejmě, že když někdo hejtuje jeho, mému byznysu to prospívá :lol: ale myslím, že jsme k sobě po letech našli cestu, především díky tomu, že máme společného nepřítele - domácí pálení :lol: :lol:
Mirek Motyčka
New-make
New-make
Příspěvky: 102
Registrován: 10 lis 2015, 08:41

Re: 10 let whisky fóra - Láhev

Příspěvek od Mirek Motyčka »

Wladass píše: 02 srp 2022, 08:51 K těm limitkám. Tak ona tomu taky nahrává situace, která ohledně alkoholu v ČR v současné době je.
Resp. se více začalo mluvit o investičním alkoholu, limitovaných edicích apod.
Vzniká spousta nových webů, které o tom píšou a každý si chce přihřát polívčičku.

A co si budeme.. Je to i fajn obchodní strategie. Limitované edice se prodají snadněji, než kdyby výrobce neudával počet vyrobených kusů. Takže po těchto lahvích najednou začínají skákat i ti, kteří si myslí, že na tom zbohatnout. A pak se ve finále může stát, že na lidi, kteří to pijí, se vůbec nedostane.
je otázkou, jestli situaci vyřeší to, že to prostě nebudeme číslovat... my stejně nejsme schopni komukoli garantovat dodání konkrétního čísla
Uživatelský avatar
Wladass
New-make
New-make
Příspěvky: 162
Registrován: 26 lis 2020, 11:41
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: 10 let whisky fóra - Láhev

Příspěvek od Wladass »

Mirek Motyčka píše: 02 srp 2022, 14:46
Wladass píše: 02 srp 2022, 08:51 K těm limitkám. Tak ona tomu taky nahrává situace, která ohledně alkoholu v ČR v současné době je.
Resp. se více začalo mluvit o investičním alkoholu, limitovaných edicích apod.
Vzniká spousta nových webů, které o tom píšou a každý si chce přihřát polívčičku.

A co si budeme.. Je to i fajn obchodní strategie. Limitované edice se prodají snadněji, než kdyby výrobce neudával počet vyrobených kusů. Takže po těchto lahvích najednou začínají skákat i ti, kteří si myslí, že na tom zbohatnout. A pak se ve finále může stát, že na lidi, kteří to pijí, se vůbec nedostane.
je otázkou, jestli situaci vyřeší to, že to prostě nebudeme číslovat... my stejně nejsme schopni komukoli garantovat dodání konkrétního čísla
Ono je to jedno. Lidi po tom prahnou. Cokoliv s označením L.E se prodává daleko líp, než ty obyčejné věci. Prostě takový trh teď je. Investuje se do BTC a investuje se do alkoholu.
Ne, že by se to dřív nedělo, ale mluví se o tom teď daleko víc, než dřív. Nebudeme si nalhávat, ale když pak člověk vidí ty ceny na aukcích alkoholu a nebo u nás, tak to k tomu prostě svádí.
Lidi vidí snadný zisk a mnohdy tomu tak opravdu je.
Píšu recenze rumů na Rumrecenze.cz. Zajímá mě značkový alkohol.
nobynoblhoch
Znalec
Znalec
Příspěvky: 363
Registrován: 13 říj 2017, 10:57

Re: 10 let whisky fóra - Láhev

Příspěvek od nobynoblhoch »

Mirku s veškerou úctou , to co píšeš je absolutní blbost. V mém širokém okolí jmeno Jelínek jako slivovice zrovna nerezonuje a důvody asi známe, vaše běžná produkce je děs a bída...posmivat se bošácké je při vašich budících dost out. Byznys máte nastaven na kosher a limitky,já to chápu a vydělávat se musí, ale tvrdit mi, že pulčák slivovice ma reálnou cenu litr? To zkoušejte na pražáky
Odpovědět