Rum Shark

Setkání milovníků whisky, festivaly, ochutnávky, přednášky, ... (nikoliv slevové akce)
Uživatelský avatar
Kobalt
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2009
Registrován: 14 led 2015, 16:53
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Rum Shark

Příspěvek od Kobalt »

Letos do vod nezávislých plničů vyplul i český Rum Shark, více na jeho stránkách nebo mé přehledové recenzi:
Zkráceně, 3 bomby z Jamajky a jeden bomba Ujťák.
Vše jsou to SC, CS, neředěné, nebarvené, nedochucované, nedoslazované rumy. První série šla víceméně jen do klubu, na podzim budou dvousudová druhá série. Já jsem ochutnal první řadu a jsou to pecky... Cena série 4 lahví pro veřejnost byla 800 EUR , cca 21 000, v rámci klubu jsem jí měl levněji. Lahve ze sesterských sudů se prodávají ještě za víc, takže můžeme krásně vidět, kolik dělá marže :D

Měli by jste zájem o ochutnání vzorků? V případě zájmu dodám anonymizované a můžete zkusit odlišit jednotlivé palírny ;)
"Why is that people like you always think you're more ruthless than people like me?"
Uživatelský avatar
Martin2
Znalec
Znalec
Příspěvky: 340
Registrován: 26 úno 2021, 22:41
Bydliště: kousek od HK

Re: Rum Shark

Příspěvek od Martin2 »

Já teda určitě, Jamajku mám rád (Appleton, Worthy Park) a Guyanu jsem ještě neochutnal takže proč to nenapravit rovnou 21yo :mrgreen:
Uživatelský avatar
Martin2
Znalec
Znalec
Příspěvky: 340
Registrován: 26 úno 2021, 22:41
Bydliště: kousek od HK

Re: Rum Shark

Příspěvek od Martin2 »

(Bump Up)
No koukám asi z toho nic nebude což?
Uživatelský avatar
Kobalt
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2009
Registrován: 14 led 2015, 16:53
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Rum Shark

Příspěvek od Kobalt »

Martin2 píše: 02 črc 2021, 20:18 (Bump Up)
No koukám asi z toho nic nebude což?
Otevírat asi stejně budu, tak rád dodám.
Ale čekal jsem popravdě větší zájem
"Why is that people like you always think you're more ruthless than people like me?"
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11788
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Rum Shark

Příspěvek od Nethar »

Ty sis fakt nevšiml, že tady rum piješ sám? :-P
Uživatelský avatar
Kobalt
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2009
Registrován: 14 led 2015, 16:53
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Rum Shark

Příspěvek od Kobalt »

Nethar píše: 03 črc 2021, 19:42 Ty sis fakt nevšiml, že tady rum piješ sám? :-P
je tu asi 1642 rumů, já z toho neměl ani půlku :D
"Why is that people like you always think you're more ruthless than people like me?"
hawks86
Znalec
Znalec
Příspěvky: 346
Registrován: 20 led 2017, 08:25
Bydliště: Olomouc

Re: Rum Shark

Příspěvek od hawks86 »

Já určitě se přidám jako zájemce...
Uživatelský avatar
Kobalt
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2009
Registrován: 14 led 2015, 16:53
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Rum Shark

Příspěvek od Kobalt »

Blíží se vydání nové série, čísla 5 až 8. dostupnější a levnější než ta první. Nyní budou od každého rumu 2 sudy místo jednoho. A také speciální číslo 9 - Caroni (také dva sudy, ale drahé). A na vánoce by měla vyjít picí edice (3 lahve), ta bude nejlevnější a bude ji opravdu dost. Na rozdíl od předchozího to nebudou single casky ale blend více sudů jednoho ročníku. Ale nebudou to žraloci, ale mírumilovné rybky :D

Belize Travellers 2007
Barbados Foursquare 2010
Trinidad Angostura 2011
Guyana Diamond 2003
Trinidad Caroni 1991
Belize 2006, 2008 a 2014

Piště, pokud by byl předběžný zájem o vzorky. Případně také předběžný zájem o lahve. S rekonstrukcí domu nevím jestli utáhnu celý svůj příděl, takže je tu možnost že bych v případě zájmu přepustil.
"Why is that people like you always think you're more ruthless than people like me?"
hawks86
Znalec
Znalec
Příspěvky: 346
Registrován: 20 led 2017, 08:25
Bydliště: Olomouc

Re: Rum Shark

Příspěvek od hawks86 »

Já mám enormní zájem, všechny Sharky předtím byly super, láhve koupím všechny :D
Uživatelský avatar
tornado
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2445
Registrován: 21 zář 2016, 21:18
Bydliště: Praha

Re: Rum Shark

Příspěvek od tornado »

Kobalt píše: 05 lis 2021, 15:03 Blíží se vydání nové série, čísla 5 až 8. dostupnější a levnější než ta první. Nyní budou od každého rumu 2 sudy místo jednoho. A také speciální číslo 9 - Caroni (také dva sudy, ale drahé). A na vánoce by měla vyjít picí edice (3 lahve), ta bude nejlevnější a bude ji opravdu dost. Na rozdíl od předchozího to nebudou single casky ale blend více sudů jednoho ročníku. Ale nebudou to žraloci, ale mírumilovné rybky :D

Belize Travellers 2007
Barbados Foursquare 2010
Trinidad Angostura 2011
Guyana Diamond 2003
Trinidad Caroni 1991
Belize 2006, 2008 a 2014

Piště, pokud by byl předběžný zájem o vzorky. Případně také předběžný zájem o lahve. S rekonstrukcí domu nevím jestli utáhnu celý svůj příděl, takže je tu možnost že bych v případě zájmu přepustil.
Až budeš znát ceny, dej mi prosím vědět. Těch novinek je teď tolik, že si musím hodně pečlivě vybírat, nebo za chvíli nebudu mít spát :lol:
Odpovědět