Fortifikovaná voda

Obecně o whisky, z čeho a jak pít, apod.
salam15
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 3108
Registrován: 20 říj 2011, 11:24

Re: Whisky Life! Prague

Příspěvek od salam15 »

Celý to moc nedávalo smysl - myslím, že Marek je spíš básník a obdivovatel dob dávno minulých, kdy chlapi byli/bili chlapi a i voda bývala tak nějak tvrdší...
Übermäßiger Alkoholgenuss schädigt Ihre Gesundheit.
Uživatelský avatar
Psychos
Abstinent
Abstinent
Příspěvky: 32
Registrován: 01 čer 2021, 10:38
Bydliště: Bratislava

Re: Whisky Life! Prague

Příspěvek od Psychos »

salam15 píše: 15 lis 2021, 23:34
Psychos píše:Ok a ohladom toho extremneho zbytkoveho cukru v Michel Couvrerur whiskach na masterclasse nikto nic nespominal? Obrázek
Já v té době neznal ten tvůj post, jinak bych se zeptal...
to si ani nemohol poznat, kedze tie merania som spravil len vcera z tych vzoriek, ktore som si dosniesol z festivalu :)
paulhewson
Abstinent
Abstinent
Příspěvky: 40
Registrován: 14 bře 2019, 19:25

Re: Whisky Life! Prague

Příspěvek od paulhewson »

Ať je to, jak je to, měl někdo z těch Michel Couvreur whisek opravdu špatný dojem? Intravaganza zajímavá, na 4letou whisku fajn. Overaged 52 % kupuju láhev, skvělá záležitost. Blossoming Auld Sherried fajn, za 5 tisíc láhev je ale moc. Na poslední 2 vzorky nějaký extra názor nesdílím, vzhledem k tempu degustace nulové vychutnání, v podstatě jsem je exnul a s dopadem vlivu vzorků před touhle master class jsem přemýšlel o odjezdu domů. Místo toho nealko pauza a návrat k dalším degustacím. Odjezd cca se zavíračkou a skvělý zážitek z celého večera. Moc povedená akce, ostatně jako vždy.

Ps. top za mě Springbank Local Barley a Springbank Madeira 17y u Fous Spirits. Plus Michel Couvreur. Po x vzorcích sudovek v průběhu večera jsem se odrovnal dvěma verzemi As We Get It a poslední batchí Tamdhu. Na závěr ještě točený Budvar 33 po cestě na vlak. Fajn večer.
salam15
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 3108
Registrován: 20 říj 2011, 11:24

Re: Whisky Life! Prague

Příspěvek od salam15 »

Já mám Couvreura rád, takže mi to chutnalo. Teda kromě Intravaganzy, která přeci jen byla moc mladá - ale je lepší než Old Well nebo jiné podobně mladé whisky (snad s výjimkou The Lakes). Nejvíc mi chutnal Candid.
Übermäßiger Alkoholgenuss schädigt Ihre Gesundheit.
KayMan
Abstinent
Abstinent
Příspěvky: 36
Registrován: 09 kvě 2019, 00:07

Re: fortifikovaná voda

Příspěvek od KayMan »

salam15 píše:Já mám Couvreura rád, takže mi to chutnalo. Teda kromě Intravaganzy, která přeci jen byla moc mladá - ale je lepší než Old Well nebo jiné podobně mladé whisky (snad s výjimkou The Lakes). Nejvíc mi chutnal Candid.
A to se chystá ještě Candid CS single cask...brzy...

Odesláno z mého ANE-LX1 pomocí Tapatalk
Odpovědět