Žufánek Průtahový destilát Sicilský citron

Další destiláty a příbuzné pití, co nemá vlastní podkategorii, vkládejte přímo sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kobalt
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2009
Registrován: 14 led 2015, 16:53
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Žufánek Průtahový destilát Sicilský citron

Příspěvek od Kobalt »

sicilsky-citron-600x600.png
Na litr produktu litr sicilských bio citronů, dlouhý macerace dužin a kůry, pak pomalá destilace a žádné filtrování.
Alkohol:42 %
Chuť:Chuť i vůně jsou rozhodně intenzivní. Možná až moc, naše tělo není zvyklé na takhle koncentrovanou citronovost. A ono tam toho nic moc jiného není, překvapivě že... Kdykoliv jsem cítil citrony v rumu nebo tak, tak to byl slabý odvar, vzdálený záchvěv tohoto destilátu. Jenže co je výhoda, to je zároveň i problém. Protože jediné další místo, kde cítím takhle silně citrusy je většinou koupelnová chemie. A pijte něco, co voní jako čistič na záchod, ale v dobrém. Já vím, tohle je poctivé, tohle jsou opravdu ty citrony. A ono to fakt nevoní ani nechutná špatně, ale...
Shrnutí:Nemůžu se rozhodnout, jestli mi to chutná nebo ne. Nesedlo mi to úplně, potřeboval bych prozkoumat víc, ale láhev kvůli tomu kupovat fakt nebudu.
"Why is that people like you always think you're more ruthless than people like me?"
Odpovědět