Whisky Show London 2022

Setkání milovníků whisky, festivaly, ochutnávky, přednášky, ... (nikoliv slevové akce)
matus.krizan
New-make
New-make
Příspěvky: 132
Registrován: 29 lis 2017, 13:33
Bydliště: Praha

Whisky Show London 2022

Příspěvek od matus.krizan »

Ahoj, nenasiel som vlakno na rok 2022, tak sa spytam skusenejsich tu - zverejnuje sa dopredu zoznam flasiek dostupnych na konkretnych stankoch? Chcel by som si vytvorit bojovy plan, aby som to zvladol v zdravi a ku spokojnosti :D Zatial vidim na stranke len dream drams
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11788
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Whisky Show London 2022

Příspěvek od Nethar »

Založil jsem tedy nové vlákno.

Seznam flašek se zveřejňuje, ale až těsně před show, někdy ten poslední týden. Většinou ho ještě v řádu hodin párkrát aktualizují na poslední chvíli.
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11788
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Whisky Show London 2022

Příspěvek od Nethar »

matus.krizan
New-make
New-make
Příspěvky: 132
Registrován: 29 lis 2017, 13:33
Bydliště: Praha

Re: Whisky Show London 2022

Příspěvek od matus.krizan »

Diky, tak si urobim program, ked budem v piatok rano cakat na imigracnom oddeleni na letisku :D
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11788
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Whisky Show London 2022

Příspěvek od Nethar »

Dram List (minimálně první verze) je venku: https://whiskyshow.com/london/latest-ne ... list-2022/

Napadla mě taková hříšná myšlenka. Já bych se vám třeba týden nesmál, že pijete rumy, a vy mi za odměnu poradíte jeden nebo dva, které bych měl ochutnat, protože jsou extra dobré, extra zajímavé, extra drahé, nebo tak něco. Jsou to stánky tak nějak čísla 100 a víc. Můžu poprosit? Když napíšete i proč si mám daný rum dát (klidně i Mezcal nebo cokoliv co není whisky a čemu tedy nerozumím), budu rád, ale stačí tři slova, žádný romány ;-) Budu se ale věnovat whisky, rumy chci ochutnat opravdu jen tak jeden, dva, max tři. A jak víte, vůbec tomu nerozumím, takže nějaký super dokonalý rum, který ocení jen velký rumový znalec, taky pro mě nejspíš nemá smysl. Díky ;-)
(a třeba tam nic zajímavého není, protože to je Whisky show a ne Rum show, tak to nemusíme hrotit a nedám si nic)
Uživatelský avatar
tornado
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2445
Registrován: 21 zář 2016, 21:18
Bydliště: Praha

Re: Whisky Show London 2022

Příspěvek od tornado »

Nethar píše: 26 zář 2022, 15:43 budu rád, ale stačí tři slova, žádný romány
Stejně to vyplivneš :lol:
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11788
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Whisky Show London 2022

Příspěvek od Nethar »

Že to nepolykám všechno, neznamená, že trochu nepolknu, když už to strčím do pusy :-)
joy
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2785
Registrován: 27 úno 2014, 17:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Whisky Show London 2022

Příspěvek od joy »

Nechcu ani vedet, co kde polykas a co ne
Mirek
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1428
Registrován: 06 dub 2011, 11:11
Bydliště: Slavkov u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Whisky Show London 2022

Příspěvek od Mirek »

Nethar píše: 26 zář 2022, 15:43 Dram List (minimálně první verze) je venku: https://whiskyshow.com/london/latest-ne ... list-2022/

Napadla mě taková hříšná myšlenka. Já bych se vám třeba týden nesmál, že pijete rumy, a vy mi za odměnu poradíte jeden nebo dva, které bych měl ochutnat, protože jsou extra dobré, extra zajímavé, extra drahé, nebo tak něco. Jsou to stánky tak nějak čísla 100 a víc. Můžu poprosit? Když napíšete i proč si mám daný rum dát (klidně i Mezcal nebo cokoliv co není whisky a čemu tedy nerozumím), budu rád, ale stačí tři slova, žádný romány ;-) Budu se ale věnovat whisky, rumy chci ochutnat opravdu jen tak jeden, dva, max tři. A jak víte, vůbec tomu nerozumím, takže nějaký super dokonalý rum, který ocení jen velký rumový znalec, taky pro mě nejspíš nemá smysl. Díky ;-)
(a třeba tam nic zajímavého není, protože to je Whisky show a ne Rum show, tak to nemusíme hrotit a nedám si nic)
Tohle si vem s sebou a máš po problému. :lol: :lol: :lol:
https://www.eshop.maneo.cz/bozkov-tuzem ... 18_let=ano
V každé organizaci je aspoň jedna osoba, která ví, o co jde. Tu je třeba najít a zastřelit.
Uživatelský avatar
josé
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 2802
Registrován: 13 úno 2013, 10:37
Bydliště: Hořice

Re: Whisky Show London 2022

Příspěvek od josé »

drž se whisky. rumů tam až tak moc nevidím. těžko doporučovat nevyzkoušené. když už teda bys musel, asi bych šel bych do
stánek 67
rozhodně * Clarendon Rum 2004 / 16 Year Old / Watt Whisky - https://rumstylez.com/product/watt-rum- ... cl-571vol/
asi taky * CADC SA Venezuelan Rum 2005 / 16 Year Old / Watt Rum - https://rumstylez.com/product/watt-rum- ... cl-571vol/

možná
stánek 59
* Enmore Full Proof Demerara Rum - když je to whiskyauction, tak bych čekal nějaký starší Velier a ten by za ochutnání asi stál. těžko říct, co to ve finále bude za plnění, moc málo informací.

stánek 103
jenže * Black Tot Navy Rum / Last Consignment - viewtopic.php?f=29&t=6108 na něj asi dreamdramem plýtvat nebudeš chtít, ale zase je to hodně drahý a můžeš machrovat.
a tohle úplně pecka nebude * Black Tot Master Blender's Reserve - 2021 viewtopic.php?p=73253#p73253

104 Depazy ne. já je mám rád, ale nic pro tebe, agricole, navíc základní věci
105 nic extra, základ

když říkáš mezcaly (sakra, ještě mám někde doma nepřechutnanou sadu vzorků), na 102 pro srandu ten kuřecí Los Siete Misterios Pechuga Mezcal nebo si nechat doporučit přímo od nich

jinak, drž se whisky, tam je výběr docela obstojný
"lepší jedna recenze nežli pytel keců."
Odpovědět