Problémy na fóru

Máte-li náměty, poznámky či nápady k chodu fóra či si chcete jen tak pokecat, sem s tím.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11789
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Problémy na fóru

Příspěvek od Nethar »

Mirek píše: 14 úno 2023, 20:50 Moudrý admine, nechodí mně do mailu upozornění na SZ, kde soudruzi z NDR udělali chybu? :mrgreen:
Vyřešeno, v Amazonu nastaveno, ozkoušeno, maily by měly zase chodit.
Uživatelský avatar
spyna
Znalec
Znalec
Příspěvky: 778
Registrován: 15 bře 2016, 10:37
Bydliště: České Budějovice

Re: Problémy na fóru

Příspěvek od spyna »

Radek píše: 16 úno 2023, 07:47 Zatím ho nevypnul.... ale posuďte sami, tyhle dvě možnosti se tam nabízejí :think: silvery.png
To sice jo, ale někde jsem zaslechl, že je třeba, aby v této anketě vyslovila souhlas nadpoloviční většina všech uživatelů fóra :D ...
:bow-yellow: Respect "moudrému administrátorovi" jak demokraticky se k tomu postavil ;) :lol: ...
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11789
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Problémy na fóru

Příspěvek od Nethar »

Zajímají mě pouze užívatelé světlého stylu, kterých jediných se to dotkne, a ti zatím souhlasili všichni (tři) bez výjimek ;-)
Uživatelský avatar
spyna
Znalec
Znalec
Příspěvky: 778
Registrován: 15 bře 2016, 10:37
Bydliště: České Budějovice

Re: Problémy na fóru

Příspěvek od spyna »

Vzhledem k tomu, že tohle vlákno je za posledních 14 dní asi nejživějším vláknem na fóru, tak bych to rušení ještě zvážil. Abys nakonec nezjistil, že těch 10 lidí co používá prosilver jsou jediní aktivní uživatelé přistupující přes webové rozhraní :doh: :D. A z těch 600 uživatelů "černého normálu" :roll: jich pár přistupuje přes TapTalk a zbytek jsou už neaktivní účty. A jó já vlastně zapomněl na ty stovky děkovných zpráv a čerstvě vylíhlé "Abstinenty" oslavující adminovu velikost :eusa-liar: :lol: ...
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11789
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Problémy na fóru

Příspěvek od Nethar »

Vzhledem k tomu, že za Amazon musím platit měsíčně, tak mě to teď víc bolí, tudíž zrušit fórum je přesně můj cíl pro první čtvrtletí 2023. Druhá možnost je, že zavedu světlý styl jako placený nadstandard :-)
Uživatelský avatar
spyna
Znalec
Znalec
Příspěvky: 778
Registrován: 15 bře 2016, 10:37
Bydliště: České Budějovice

Re: Problémy na fóru

Příspěvek od spyna »

Jaképak rušení. Když k tomu členství světlých uživatelů..., tedy pardón uživatelů světlého stylu, přihodíš každý rok nějakou limitovanou láhev čistě pro členy "prosilver klubu", tak se třeba nějak dohodneme. A dokonce bych si i vsadil, že by tím počet uživatelů tohoto stylu raketově vzrostl a chodily by ti skutečné děkovné dopisy s textem jako: Děkuji moudrý admine, roky jsem byl ztracen v temnotách, až mi znovuobjevení "prosilveru" změnilo život. :twisted: :lol:
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11789
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Problémy na fóru

Příspěvek od Nethar »

Nejsem si jistý, jestli máme oba stejný dlouhodobý cíl :mrgreen:
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11789
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Problémy na fóru

Příspěvek od Nethar »

Dneska se fórum odpoledne sesypalo, nějak se nabořila v databázi tabulka "sessions" s přihlášeními, pak se nešlo přihlásit.
Teď večer to bylo pro změnu příšerně pomalý a nabořených bylo tabulek vícero. Nějak jsem to pospravoval a zase to teď běží, ale nevím, co se přesně děje. Je možný, že je to v nějakým špatným stavu a bude to ještě zlobit. Jedna ze špatných variant je i návrat o den dva k záloze.
Uživatelský avatar
tornado
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2445
Registrován: 21 zář 2016, 21:18
Bydliště: Praha

Re: Problémy na fóru

Příspěvek od tornado »

Nethar píše: 17 bře 2023, 22:48 Dneska se fórum odpoledne sesypalo, nějak se nabořila v databázi tabulka "sessions" s přihlášeními, pak se nešlo přihlásit.
Teď večer to bylo pro změnu příšerně pomalý a nabořených bylo tabulek vícero. Nějak jsem to pospravoval a zase to teď běží, ale nevím, co se přesně děje. Je možný, že je to v nějakým špatným stavu a bude to ještě zlobit. Jedna ze špatných variant je i návrat o den dva k záloze.
Normálně smaž vzhled Prosilver (Dark Edition) a nech tam jen Prosilver. Pak to poběží bez problémů :ugeek:
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11789
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Problémy na fóru

Příspěvek od Nethar »

Jen abych omylem nesmazal něco jiného...
Odpovědět