Whiskyonline.cz

Máte-li náměty, poznámky či nápady k chodu fóra či si chcete jen tak pokecat, sem s tím.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Petr KomáreK
Znalec
Znalec
Příspěvky: 668
Registrován: 15 črc 2019, 22:25
Bydliště: praha - východ
Kontaktovat uživatele:

Re: Whiskyonline.cz

Příspěvek od Petr KomáreK »

Na toho jsem si vzpomněl, ale nechtělo se mi hledat, zda už ji pustil ven nebo ještě ne
ale očekávám, že to bylo/bude, jak říkáš
Petr KomáreK
Whiskyonline.cz
http://www.whiskyonline.cz
moje whisky na možnou výměnu: http://pkomarek.cz/whisky/000.html
Uživatelský avatar
nidan
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 5324
Registrován: 16 kvě 2016, 07:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Whiskyonline.cz

Příspěvek od nidan »

za mne teda musim říct že už jsem pochopil strategii třebíče a pokud jim to vyjde tak z těch všech vyjdou vítězně :|
joy
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2785
Registrován: 27 úno 2014, 17:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Whiskyonline.cz

Příspěvek od joy »

nidan: pokud by se tykalo jen naseho trhu, tak si myslim, ze Trebitsch nema sanci. Kdyz si veznu, ze stale je pro spoustu lidi dat vice nez cca 550Kc/0,7l za chlast (vetsinou ted za rumy), tak temer 1000Kc/0,5l je pro ne nepredstavitelne, navic kdyz si muzes vypalit vlastni chlast a nebo koupit neco osvedceneho jako Tullamore, Ballantines, Bozkov Republica ci neco takovyho za rozhodne prijatelnejsi cenu zvlast v akcich.

Odesláno z mého SM-A310F pomocí Tapatalk


Uživatelský avatar
nidan
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 5324
Registrován: 16 kvě 2016, 07:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Whiskyonline.cz

Příspěvek od nidan »

právě že se to našeho trhu netýká, třebíč pochopil že malej českej rybníček na uživení nestačí, není tu trh, je tu moc hráčů a české whisky bude čím dál víc... třebíš prostě s**e na český trh a soustředí se na trhy jiné, čína, indie, pokud se jim tam podaří prorazit tak tam vypijou třebíčů stovky...českej trh je malej, po evropě to prodáš horko těžko a bohužel se trochu o naše výrobce kteří to dělají poctivě bojím...
Uživatelský avatar
Pet
Znalec
Znalec
Příspěvky: 961
Registrován: 02 čer 2013, 14:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Whiskyonline.cz

Příspěvek od Pet »

No, ale já třeba už v pár hospodách (když byly otevřené) viděla že Třebíč měli v nabídce. A ne jen jednu láhev, ale víc jich a na stolech měli takový ty reklamní papírový stojánky. Takže se snaží dostat do povědomí i takhle.
Obrázek
nobynoblhoch
Znalec
Znalec
Příspěvky: 363
Registrován: 13 říj 2017, 10:57

Re: Whiskyonline.cz

Příspěvek od nobynoblhoch »

Nebudeme si lhát... půllitr z Třebíče za litr :lol: je konkurenčně bez šance. Je faktem,že Čína kupovala cokoliv,ale těm časům odzvonilo a žádný trh co naletí amatérským marketerum z Třebíče nevidím. Jasně úplná sra.ka to není ale cenova realita je sedmička za boženu max.
joy
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2785
Registrován: 27 úno 2014, 17:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Whiskyonline.cz

Příspěvek od joy »

Otazka je, jestli ti cinani ci Indi budou na nejakou ceskou whisky slyset. Protoze japonska, skotska, irska i nejaka ta americka ci kanadska a mozna jeste nekdo dalsi (Tchaj-wan - i kdyz ten mozna v Cine ne, kdyz jsou podle nich vzbourena provincie a mozna indicka) maji jmeno a urcitou tradici, kdezto Trebitsch nema nic.

Odesláno z mého SM-A310F pomocí Tapatalk

nobynoblhoch
Znalec
Znalec
Příspěvky: 363
Registrován: 13 říj 2017, 10:57

Re: Whiskyonline.cz

Příspěvek od nobynoblhoch »

Jelínek je hodně specifická chuť a na ,,vině,, bude výrobní postup,je otazkou zda tam ty svestky jsou schválně nebo jde o ,,kontaminaci,, z vyroby slivovice.
Co se týká těch,, začínajících,, tak těžko hodnotit...snaha tam je,vysledky možná přijdou-limitem tam bude čas a sudy.
Osobně si myslím,že všichni jdou zbytečně dlouhou,komplikovanou a nevděčnou cestou ,která nebude úspěšná....moc nechápu proč misto katedrál nestaví napřed rodinny dům :roll: tedy nezacinaji rye,bourbonem.
Uživatelský avatar
Marvin
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1298
Registrován: 01 zář 2011, 09:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Whiskyonline.cz

Příspěvek od Marvin »

Nezaznamenal jsem u žádného Jelínkova ovocného destilátu, že by ho "kontaminoval" jiný a pořádné vypláchnutí kotle před další destilací bude podle mě patřit ke standardnímu technologickému postupu v takové firmě. Ovocem ovšem silně voní sklad, kde zrají i sudy s whisky a nějakou obdobnou ovocnou notu jsem v menší míře zaregistroval i u whisky od Toshe, takže část toho klidně může jít na vrub stejným sudům.
A půllitrová láhev za cenu sedmičky je politikou i u Svacha a při veškeré úctě mi to přijde trochu jako klamání tělem (lahví). Ale to známe i ze Skotska, viz předchozí edice Mortlach.
A celkem by mě zajímalo co se stalo s tím Prádlem. Že by narazili na nějaký právní spor?
nobynoblhoch
Znalec
Znalec
Příspěvky: 363
Registrován: 13 říj 2017, 10:57

Re: Whiskyonline.cz

Příspěvek od nobynoblhoch »

Ty půllitrovky bude fascinace japonskem...a ty ceny taky. A ano Marvine možná mas pravdu a jde to vzduchem, je to zajímavá chut ,ale i dost rušivá
Odpovědět