Printer's 6 yo

Whisky z našich luhů a hájů
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Kontaktovat uživatele:

Printer's 6 yo

Příspěvek od Nethar » 23 úno 2011, 19:31

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

MadChick85

Re: Printer's 6 yo

Příspěvek od MadChick85 » 17 bře 2011, 19:12

Dnes mi to nedalo a u kamaráda jsem ochutnal tento náš český skvost... a řeknu Vám, že tato whisky podle mého nemá žádný charakter... vůně žádná, chuť žádná, vlastně ani nebylo co hodnotit. Na druhou stranu musím uznat, že ve mně nezanechala žádné negativní pocity a docela dobře si dovedu představit tuto láhev při snaze se rychle opít :D

3,5/10

Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hunter » 12 kvě 2011, 08:49

Dnes vyšla její recenze na WhiskyFun http://www.whiskyfun.com/#120511
Sice tam o Stock Plzeň píše jako o Stock Pizen, ale jinak to nedopadlo až tak špatně, 65/100. Já ji tedy nepil a ani se k tomu nějak nechystám,z naší produkce bych si dal jen Hammer Head.No dobře, někdy i tu Printer´s možná koštnu...ale jen tak panáčka, flašku si nekoupím... Takový já jsem patriot. :D
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

čolek

Příspěvek od čolek » 12 kvě 2011, 14:52

Taky jsem si četl jeho názor na ni :) A dal bych i míň.. Měl jsem ji a přišlo mně to teda spíš jako vodka s příchutí whisky, smrdělo to "chlastem" a požitek veškerý žádný :evil:

Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nethar » 12 kvě 2011, 21:42

Za ty prachy, nekup to ;-) A to myslím vážně. Takže nekup to :-)

MadChick85

Příspěvek od MadChick85 » 24 kvě 2011, 13:00

Tak musím lehce pozměnit svůj předchozí dojem, musel jsem strávit s touto lahví celý večer a zjistil jsem 2 věci, ve vůni je ukryt dle mého pouze karamel a také to , že klouže do krku bez sebemenších problémů, čili ideální pití na párty bez degustace :D

MadChick85

Příspěvek od MadChick85 » 28 kvě 2011, 22:34

Teď jsem si tak uvědomil, po degustaci Laphroig, Talisker a poté 2 sklenek Grants, kterou jsem koupil na netu pod 250kč za 0,7, že nevidím jediný důvod proč tuto českou whisky kupovat. Což je docela škoda, kdyby pánové sehnali kvalitní sudy, které by mohli vtisknout Printersce nějakou charakteristickou chuť či vůni, bylo by to výborné, ale prozatím, opravdu není bohužel moc co chválit :(

Shargard
Znalec
Znalec

Příspěvek od Shargard » 29 kvě 2011, 00:29

No zatim se neměl tu možnost ochutnat tenhle destilát - záměrně nepíšu whisky, ale mám pocit, že ani kvalitní sudy by to nevytrhly.
Obrázek

Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nethar » 29 kvě 2011, 17:39

Aroma:jednoduchá sladkost, čerstvé mokré ovoce, květinky, karamel. Narozdíl od oficiálního popisu necítím žádný kouř naopak trochu takové nějaké obyčejné "chlastovitosti"
Chuť:jemná chladivá sladkost marcipánového stylu
Dozvuk:nezanechává žádné negativní pocity, nezanechává žádné pocity
Shrnutí:dokonalé vyvážení ceny a chuti ;) Není to v žádném případě zázrak, ale nemračím se u ní, prostě dostanete to, co se dá čekat

Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nethar » 26 úno 2012, 20:48

Dorážím zbytky vseho mozneho, musim i Printer's. Stale to vidim jako driv, nenadavam na ni, protoze ta cena je fakt nizka a kvalita tomu odpovida, cokoliv jineho by byl zazrak, normalne piju flasky tak sestkrat drazsi. Nicmene dneska na ni zrovna nejak fakt chut nemam :-) nebo jsem zchoulostivel a to je hlavni duvod, proc pisu - takovych lahvi mam vic, napada vas nejaky dobry zpusob na jejich vyuziti? Nemyslim ted ekologickou likvidaci do zachoda ci cisteni nabytku, to je zase skoda. Neco, kde se whisky vyuzije a charakter se pritom tak trochu ztrati. Ja nevim, nejaky recept, na nanuk, michany napoj, neco zajimaveho, sem s tim ;-)

Odpovědět